Hakkımızda

Dostteknik Merkez Bina

DOST GRUP; teknik tekstil, otomotiv, ambalaj, inşaat ve kuyumculuk sektöründeki 35 yıllık tecrübelerin, tek bir çatı altında buluştuğu şirketler topluluğudur.

Ticari yolculuğuna teknik tekstil sektörü ile başlayan kuruluşumuz, ilerleyen süreçte birçok üründe ülkemize yatırım yaparak üretim hatları oluşturmuştur. Bulunduğu her alanda kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak günümüzde 700`den fazla ürün ile hem Türkiye`ye hem de yabancı ülkelere hizmet vermektedir.

Dünya piyasasında marka değeri olan ve her biri sektöründe öncü birçok firmanın Türkiye distribütörlüğünü de üstlenen Dost Grup, müşteri taleplerini 3000m2 kapalı depo alanı ile stoklarından anında karşılayabilmektedir.

Hizmet verdiği her sektörde daima teknolojiye yatırım yapmayı gelenek haline getirmiş ve dünyadaki gelişmeleri üretim hatlarına ve ürün gruplarına adapte ederek “kalitede öncü” olmuştur. Günümüzde ikinci nesil tarafından yönetilen Dost Grup, yenilikçi çözümler sunarak bulunduğu alandaki liderliğini başarılı bir şekilde sürdürmektedir.